Zarabiaj rozwożąc listy! Szczecin

ITC Grupa - Polski HR

Szczecin, zachodniopomorskie

Grupa ITC to zespół firm świadczących kompleksowe usługi z zakresu Human Resources.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

ITC Grupa – Polski HR Sp. z o.o. to Agencja Pracy Tymczasowej należąca do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A. Zajmujemy się rekrutacją i zatrudnianiem pracowników tymczasowych w Polsce. Na rynku pracy działamy od 1999 r. i do tej pory zrekrutowaliśmy ponad 100 tys. pracowników.

ITC Grupa - Polski HR sp. z o. o jako Agencja Pracy Tymczasowej jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8798.

Aktualnie dla naszego Klienta, innowacyjnej firmy z branży pocztowo-kurierskiej prowadzącej działalność w Polsce i za granicą, poszukujemy osób do pracy w charakterze:

Doręczyciel listów

Zakres obowiązków:

- segregowanie listów
- dostarczanie przesyłek
- raportowanie swojej pracy

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie – odprowadzanie składek ZUS
- niezbędne narzędzia pracy
- dodatek paliwowy
- przejrzyste warunki współpracy
- ubezpieczenie NNW w pracy
- profesjonalne szkolenie
- możliwość długotrwałej współpracy

Wymagania:

- własny środek transportu
- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w wymiarze 8h
- zaświadczenie o niekaralnośći

Prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”.