zarabiaj ponad 2000 zł na rękę - pracuj z Randstad i wygrywaj samochód!!!

Randstad Polska Sp. z o.o.

Kędzierzyn Koźle, opolskie

Podejmij z nami pracę już dziś i weź udział w konkursie "Pracuj z Randstad i wygrywaj nagrody!” - masz szansę wygrać samochód lub rower! Nie zwlekaj - aplikuj i zarejestruj się w konkursie na www.randstad.pl/konkurs

 Dla naszego Klienta, jednego z największych pracodawców w regionie Strzelec Opolskich poszukujemy aktualnie Kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: 41150
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle

Zakres obowiązków:
  • podstawowa obsługa maszyn
  • pakowanie produktów do kartonów
  • uzupełnianie dokumentów produkcyjnych
  • dbanie o porządek w miejscu pracy

Oczekiwania:

  • umiejętności manualne
  • chęć do pracy w systemie trzyzmianowym
  • gotowość do nawiązania współpracy na dłuższy okres czasu
  • nie wymagamy doświadczenia zawodowego! Całość zostanie Ci przekazana przez specjalnie wytypowanych trenerów!

Oferta:
  • wynagrodzenie podstawowe + premie i dodatki
  • możliwości do pracy w godzinach nadliczbowych (wypłacanych zawsze 100% więcej!)
  • zorganizowany transport
  • praca w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • prywatna opieka medyczna i karta Multisport po przepracowaniu 1 miesiąca

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)