Zarabiaj nawet 4200 na stanowisku OP!

Adecco Poland Sp. z o.o.

Strzegom, dolnośląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Strzegom

OFERUJEMY:

  • Bezpośrednie zatrudnienie w firmie;
  • Darmowy transport z wybranych lokalizacji;
  • KONKURENCYJNE WYNAGRODZENIE!
  • Praca w zaawansowanej technologicznie firmie;
  • MOŻLIWOŚCI AWANSU na st. senior operatora
  • DODATKOWE PROFITY:
  1. karta MULTISPORT
  2. opieka medyczna dla Ciebie i Twoich bliskich
  3. ubezpieczenie na życie
  4. dofinansowanie posiłków
  5. dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  6. OWOCOWE WTORKI
  7. ZFŚS

OCZEKUJEMY:

  • SILNEJ MOTYWACJI DO PRACY !
  • UMIEJĘTNOŚCI OBSŁUGI KOMPUTERA (Excel)
  • Doświadczenie w pracy na produkcji conajmniej 2 lata!
  • Stabilności zatrudnienia w CV!
  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym

ZADANIA:

  • KONTROLA procesu produkcyjnego
  • ROLA AKTYWNEGO OBSERWATORA
  • obsługa komputera i paneli dotykowych,zmiana parametrów produkcyjnych ze względu na pracę z maszynami i zaawansowanymi programami
  • praca częściowo fizyczna przy pomocy specjalostycznych narzędzi i wózków
  • czynności manualne i montażowe
  • dbanie o czystość w miejscu pracy

SZUKASZ STAŁEJ PRACY Z MOŻLIWOŚCIĄ ROZWOJU?

Obecnie dla naszego klienta w Biskupicach Podgórnych pod Wrocławiem poszukujemy pracowników.

Zapewniamy dojazd pracowniczy z m.in.: Legnica, Kunice, Prochowice, Dębice, Budziszów Wielki, Jarostów, Kąty Wrocławskie, Jawor i inne.

Śledź nasze aktualne oferty pracy na facebooku: Adecco-pracuj-w-Legnicy
Poleć Adecco swoim znajomym, którzy poszukują pracy - mamy wiele ciekawych ofert pracy stałej i tymczasowej !!!
Przyjdź do naszego biura w Legnicy, ul. Jaworzyńska 16/1a bądź zadzwoń 695 066 624

Numer referencyjny: OP/12/19/NS/LEG
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.