Zaprzyjaźnij się z nową pracą!

Akademia Przemawiania Golden Speech

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Zaprzyjaźnij się z nową pracą.

Cześć,

nazywam się Bibi i mieszkam w Polsce od niedawna, bo niecałe 2 lata, choć mam już 75 lat. Pochodzę ze Szwajcarii i znam już wiele zakątków świata. Jeżeli miałbym się scharakteryzować w 3 słowach to były by to: smoczki, butelki, miseczki.

Mam wiele zalet, o których chętnie opowiem, gdy się spotkamy.

W Polsce obecnie najlepiej czuję się na Śląsku, ale mam ochotę poznać Wielkopolskę oraz woj. Łódzkie, chętnie bym też odwiedził Warszawę.

Do tego poszukuję przedstawiciela, która ma już doświadczenie z tym, co mnie charakteryzuje. Najlepiej czuję się w towarzystwie kobiety, której mogę zaufać, która sprawi, że odnajdę się również w centralnej Polsce (Łódź, Poznań, Warszawa i okolice) i będzie mi tu dobrze, jak w innych częściach świata. Zależy mi na tym, żeby poznać jak najwięcej ciekawych miejsc, w których mógłbym się rozgościć. Mam na myśli sklepy i hurtownie.

Jestem dość wymagającym klientem, lubię kontakt z osobami dynamicznymi, które szybko się uczą i są kreatywne. To ułatwi nam współpracę. Fakt, że masz dzieci i doświadczenie z takimi jak ja, jest tylko dodatkowym atutem.

Dostaniesz ode mnie samochód i telefon, żeby dobrze Ci się pracowało. Pokryję koszt benzyny a czasami dam jakiś fajny prezent ;) Dostaniesz również możliwość zaopiekowania się mną i rozwijania mnie. Dzięki Tobie mogę stać się naprawdę duży, a Ty będziesz mieć w tym swój cenny udział.

To nie jest anons matrymonialny, to ogłoszenie o PRACĘ. Zarobki to podstawa plus prowizja od tego, że ludzie mnie kupią.

Jeśli jesteś zainteresowana tym, abyśmy poznali się bliżej, zostaw swoje CV :)

Wymagania

Prezentacja firmy

Akademia Przemawiania \"GOLDEN SPEECH\" to młoda, prężnie rozwija... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 500PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi