ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY DORADCÓW 1500-4000 NETTO

Weronika Chodacka wspólnik s.c. Chis

KRAKÓW, małopolskie

Opis stanowiska pracy

!!! ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !!!

Chętnie podejmiemy współpracę z osobami, które posiadają łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz nie boją się wyzwań związanych z pracą w branży sprzedażowej.

Chcielibyśmy aby osoba, która będzie z nami współpracowała:
- posiadała co najmniej średnie wykształcenie
- była nastawiona na cel
- cechowała się wysoką odpowiedzialnością oraz kulturą osobistą

Zadania:
- Aktywna sprzedaż usług operatora Play
- Doradztwo Klientom w zakresie doboru odpowiedniej oferty
- Obsługa Klienta zgodnie ze standardami
- Realizacja planów sprzedażowych

Oferujemy:
- ELASTYCZNY CZAS PRACY DLA OSÓB UCZĄCYCH SIĘ
- Praca w biurze lub w domu
- Szkolenie produktowe
- Szkolenie sprzedażowe
- Wysokie wynagrodzenie miesięczne
- Prowizja za każdą umowę
- Wysoka premia za realizację wyznaczonego planu sprzedażowego
- Realne wynagrodzenie miesięczne w zakresie 1500 - 3500 (netto)
- Zatrudnienie na podstawie: umowa o dzieło, umowa zlecenie, własna działalność gospodarcza
- Współpraca minimum 6 miesięcy
- Pracujemy od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00
- Gwarantujemy wszelkie narzędzia potrzebne do realizacji sprzedaży

Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

Prezentacja firmy

Obsługa Klientów Biznesowych oraz Klientów Indywidualnych.<br/>Sp... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
1 500PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta