Zaopatrzeniowiec / Specjalista ds. Zakupów

Allcomp Polska Sp. z o.o.

Katowice, 40-391, śląskie

Allcomp Polska Sp. z o.o. to polska, dynamicznie rozwijająca się firma. Jesteśmy producentem urządzeń marki Unicut i jednym z niewielu na Świecie, producentem maszyn do cięcia materiałów. Ponadto jesteśmy również Dystrybutorem oprogramowania Optitex w Polsce.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby pełnej pomysłów i zapału do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice, 40-391

W związku z ciągłym wzrostem sprzedaży i poszerzaniem naszej oferty produktowej postanowiliśmy rozbudować istniejący Dział Logistyki.

Poszukujemy osoby pełnej pomysłów i zapału do pracy.

Opis stanowiska:

  • zakup komponentów do produkcji maszyn oraz niezbędnych narzędzi produkcyjnych,
  • zapewnienie terminowej dostępności materiałów zgodnie ze zleceniami produkcyjnymi,
  • prowadzenie negocjacji z dostawcami z całego świata,
  • ciągła optymalizacja stanu zapasów magazynowych,
  • poszukiwanie nowych dostawców,
  • wprowadzanie i weryfikacja danych w systemie ERP.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym w mowie i piśmie,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność szybkiego podejmowania trafnych decyzji,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • znajomość pakietu MS Office, w tym bardzo dobra znajomość Excela,
  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • mile widziana znajomość programu Plan-de-CAMpagne, lub innego typu ERP

Oferujemy pracę w nowoczesnej firmie oraz młodym zespole pracowników. Zapewniamy duże możliwości rozwoju w oparciu o szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne. Dbamy o dobre warunki pracy dlatego po okresie próbnym proponujemy umowę o pracę na czas nieokreślony.