Zakupowiec / Account Manager/ Specjalista ds zakupów

Dinx Group Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Firma DINX GROUP poszukuje pracownika na stanowisko:

Zakupowiec / Account Manager

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat B
  • doświadczenie w pracy agencji reklamowej o specjalizacji „gadżety reklamowe” lub w branży reklamowej. W drugiej kolejności– doświadczenie w pracy na stanowisku zakupowca
  • samodzielność i umiejętności negocjacyjne

Obowiązki:

  • realizacja zleceń przekazanych przez dział handlowy (zamówienia, kontrola, transport)
  • negocjacje z obecnymi dostawcami
  • samodzielne pozyskiwanie nowych kontrahentów
  • współpraca z działem logistyki i działem handlowym
  • uczestnictwo w spotkaniach z potencjalnymi klientami, prezentacja oferty firmy DINX GROUP

Oferujemy:

  • pracę jednozmianową na pełny etat
  • wynagrodzenie w systemie płaca podstawowa + prowizja
  • możliwość dalszego rozwoju w ramach zajmowanego stanowiska
  • narzędzia potrzebne do pracy zakupowca

Prezentacja firmy

Każdego dnia grupa zapaleńców i specjalistów w swojej dziedzinie spotyka... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta