Zakładanie kart klienta w punkcie bankowym - od 18.09.2014

OTTO Work Force

Częstochowa, śląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Częstochowa

OTTO Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie poszukujemy Kandydatów / Kandydatek do pracy czasowej na stanowisku

Zakładanie kart klienta w punkcie bankowym

Nr ref. HF/OPB/08/2014

OPIS STANOWISKA PRACY:

• Promocja usług bankowych,
• Udzielanie informacji o usługach finansowych i produktach lojalnościowych,
• Wprowadzanie danych do systemu i sporządzanie umów,
• Zachęcanie Klientów do odwiedzenia punktu bankowego.

WYMAGANIA:

• Wysoka kultura osobista,
• Zaangażowanie i chęć do pracy,
• Komunikatywność,
• Uśmiech i pozytywne nastawienie,
• Mile widziani studenci / studentki.

OFERUJEMY:
- Umowę zlecenie,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie cv ze zdjęciem z zaznaczeniem w tytule numeru referencyjnego oferty.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.