Z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego do pracy w Międzynarodowej Agencji Reklamowej

Studio Form Sp. z o.o.

WARSZAWA, 02-496, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Agencja Reklamowa STUDIO FORM Sp. z o.o. szuka odpowiedzialnej osoby do kontaktów z klientami z terenów Niemiec.

Jeśli znasz bardzo dobrze język niemiecki, lubisz pracę z ludźmi i wykazujesz zdolności negocjacyjne to praca dla Ciebie!

Nie musisz mieć doświadczenia w Komunikacji Marketingowej!
Wszystko nauczysz się u nas !

• Prowadzenie relacji biznesowych z klientami z terenów Niemiec
• Utrzymywanie długofalowych relacji z partnerami firmy
• Przygotowywanie i tłumaczenie ofert handlowych
• Zarządzanie kalendarzem spotkań i organizacja spotkań biznesowych
• Koordynowanie i asystowanie przy realizacji Kampanii Reklamowych
• Zlecanie i nadzorowanie przebiegu produkcji reklamowej
• Wsparcie przy aktualnie prowadzonych projektach, zadania ad-hoc
• Kalkulacja, przygotowywanie i redagowanie ofert dla Klientów

Wymagania

• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
• Znajomość niemieckiej kultury pracy
• Doskonałe umiejętności komunikacyjne
• Umiejętność budowania trwałych relacji z klientami
• Umiejętność pracy w grupie
• Bardzo dobra organizacja i samodzielność
• Elastyczna i otwarta osobowość
• Skuteczność w osiąganiu celów
• Dobra znajomość obsługi komputera

Prezentacja firmy

Działając, stawiamy na jakość i profesjonalizm, które pozwoliły nam zdob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media