Opis stanowiska pracy

Miejsce wykonywania pracy: Dąbrowa Górnicza

Obowiązki:
• Obsługa urządzeń służących do wytapiania stali
• Obsługa konwertorów
• Obsługa maszyn COS – ciągłe odlewanie stali

Wymagania

Wymagania:
• Wykształcenie minimum średnie techniczne
• Doświadczenie min 1 rok w zakładach hutniczych
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Umiejętność pracy w zespole
• Uprawnienia do kierowania wózkiem jezdniowym
• Uprawnienia hakowego
• Uprawnienia energetyczne G1, G2
• Doświadczenia na stanowisku przepalacza gazowego

Oferujemy:
• Umowa o pracę
• Pakiet socjalny
• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego
• Możliwość skorzystania z karty Multisport

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U Nr 133 poz. 883)".

Prezentacja firmy

Impel HR Service Sp. z o.o. działa na rynku polskim w ramach Grup... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne