Wytaczarz / Frezer - operator obrabiarki CNC

Vlassenroot Polska Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Zakres odpowiedzialności:

  • Obsługa obrabiarki: wytaczarki sterowanej numerycznie,
  • Wykonywanie obróbki mechanicznej elementów wg dostarczonej dokumentacji rysunkowej i technologicznej oraz programu obróbczego.

Wymagania na stanowisko:

  • Wykształcenie zawodowe, mile widziane średnie techniczne (kierunek: obróbka mechaniczna),
  • Mile widziane ukończenie podstawowego kursu programowania SINUMERIC 810D/840D lub HEIDENHAIN TNC530D
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • Znajomość metodyki obróbki na wytaczarkach lub frezarkach
  • Umiejętność doboru parametrów skrawania,
  • Znajomość narzędzi obróbczych,
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność,
  • Odpowiedzialność,
  • Samodzielność.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o silnej pozycji na rynku,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • pracę w przyjaznym środowisku,
  • atrakcyjny pakiet wynagrodzeń.

Prezentacja firmy

FIRMA VLASSENROOT POLSKA JEST CZĘŚCIĄ MIĘDZYNARODOWEJ FIRMY VLASS... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji