Wyszukiwanie dokumentów w archiwum Bielany Wr.

OTTO Work Force

Wrocław, dolnośląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Wrocław

OTTO Polska Sp. z o.o. to jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuję pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Wyszukiwanie dokumentów w archiwum
BK/PA/03/2015
Miejsce Pracy- Bielany Wrocławskie

Opis stanowiska:

-wyszukiwanie dokumentów w magazynie
-skanowanie
-pakowanie pudeł z dokumentami
-przenoszenie, układanie pudeł z dokumentami
-pomoc przy segregacji i niszczeniu dokumentów

Wymagania:

-mile widziani studenci zaoczni
-zaangażowanie
-siła fizyczna
-dyspozycyjność od pon. do pt.

Oferujemy:

-umowę zlecenie dla ucznia/studenta
-praca od poniedziałku do piątku od 7 do 15
-stawkę godzinową 12,00 brutto/h
-pracę na dłuższy okres czasu

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie swojego CV

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.