Wysoka podstawa, premia i gwarancja wynagrodzenia na czas

TVprzemyslowa.pl

61-141 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli nie chcesz pracować w Call Center, ale potrafisz prowadzić rozmowy telefoniczne z klientami i pozytywnie zaprezentować produkt - zapraszamy Cię do pracy w naszej firmie. U nas nie będziesz anonimowym pracownikiem wykręcającym codziennie setki numerów.

Aktualnie poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu specjalistów ds. marketingu telefonicznego.

Oferujemy:

- możliwość aktywnego uczestnictwa w rozwoju naszej firmy ( szukamy osób mających własne pomysły, angażujących się w pracę i wyrażających swoją opinię)

- wysoką podstawę  (11 zł/h netto) i premie sprzedażowe

- pracę w młodym zgranym zespole

- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 lub 9:00-16:00

- pracę w biurze w centrum Poznania (bardzo dogodny dojazd)

- umowę zlecenie na okresie próbnym po okresie próbnym zmiany formy umowy na umowę o pracę

Zadania:

- telefoniczna prezentacja produktów firmy klientom biznesowym i instytucjonalnym

- budowa długofalowych relacji z klientami

- przygotowywanie ofert handlowych

- aktywny udział w kształtowaniu polityki działu

Wymagania

- doświadczenie w telefonicznym kontakcie z klientem

- gotowość do nauki

- łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów, umiejętność aktywnego słuchania i prowadzenia rozmowy

- samodzielność

- umiejętności sprzedażowe

- poczucia humoru i komunikatywność

Prezentacja firmy

Firma TVprzemyslowa .pl prowadzi dystrybucję systemów telewizji przemysł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 800PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta