Wyławianie karpia z basenu 200zł DNIÓWKI !

FallWork Sp. z o.o.

Ciechanów, mazowieckie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Ciechanów

Zakres obowiązków na dziale :
- obsługa klientów na dziale RYBY / KARP
- ogłuszanie karpia
- filetowanie ryb
- wyławianie ryby z basenu
- ważenie towaru
- naklejanie etykiet cenowych
- dbanie o porządek i ekspozycję towaru
- inne prace zlecone przez Kierownika Działu

Oferujemy:
- wypłatę tygodniową, bądź miesięczną- do wyboru
- wynagrodzenie godzinowe 20,00zł/h x 10h= 200 zł dniówki !
->wypłata naliczona przed ŚWIĘTAMI ORAZ SYLWESTREM
- umowę cywilnoprawną w okresie:listopad do 23-24.12.2019r (wówczas codziennie)
-pracę w godzinach porannych i popołudniowych

Od kandydata oczekujemy:
- aktualna ks. sanepid
- dyspozycyjności do pracy od zaraz

tel: 790-790-445 lub sms: KARP CIECHANÓW

--> WYNAGRODZENIE WYPŁACANE TYGODNIOWO W GRUDNIU NA DN. 6,13,20,27.12.2019r.