Wyłączny Regionalny Przedstawiciel

3D Expert Sp. z o.o.

Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kreatywnych, regionalnych przedstawicieli i dystrybutorów innowacyjnych produktów reklamowych i pamiątkowych, gier planszowych, karcianych jak i innych produktów i usług dynamicznie rozwijającej się firmy.

Umowy zawieramy wyłącznie z osobami prowadzącymi działalność na własny rachunek. Wynagrodzenie wypłacane na podstawie wystawionej faktury lub rachunku przez agenta.

Szczególnie do współpracy zapraszamy osoby działające już jako przedstawiciele innych firm, które chciałby poszerzyć zakres swojej działalności. Zwłaszcza mile widziane osoby działające lub mające doświadczenie w:
pozyskiwaniu reklamodawców dla wydawnictw, czasopism, agencji reklamowych;
pozyskiwaniu klientów sieci telefonii komórkowej;
ubezpieczeń lub usług finansowych
sprzedaży artykułów i gadżetów reklamowych

Zawarta umowa gwarantuje Ci wyłączność działania na powierzonym obszarze, samodzielne określanie godzin pracy, dużą autonomię działania.

Wymagania

- Prawo jazdy kat B
- Samochód osobowy
- Własna działalność gospodarcza

Prezentacja firmy

Specjalistyczna firma ukierunkowana na wdrażanie systemów prezent... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/10/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi