Opis stanowiska pracy

LAMINTEX SP. Z O.O. - producent materiałów dla branży meblarskiej i budowlanej, działający na rynku międzynarodowym, poszukuje do pracy na stanowisko:

WYKWALIFIKOWANY MISTRZ ZMIANY

Zadania:

  • Kontrola procesu produkcyjnego w poszczególnych fazach i zapewnienie jego poprawnej realizacji/ciągłości (kontakt z mechanikami, logistyką, magazynem surowca),
  • Informowanie Kierownika Wydziału o stanie zaawansowania produkcji i o ewentualnych odchyłkach lub nieprawidłowościach,
  • Gwarantowanie przestrzegania standardów w zakresie porządku i czystości Wydziału Produkcji,
  • Rozwiązywanie problemów jakościowych powstałych w trakcie procesu produkcyjnego,
  • Przekazywanie i przejmowanie zmiany,
  • Prowadzenie szkoleń stanowiskowych dla nowych pracowników,
  • Kierowanie podległymi pracownikami, w szczególności: motywacja, ocena kompetencji pracowników, wyznaczanie pracownikom zadań i celów oraz kontrola ich realizacji,
  • Przestrzeganie obowiązujących w firmie instrukcji, procedur i standardów min. w zakresie kontroli jakości, przepisów bhp, ppoż. oraz ochrony środowiska,
  • Dbanie o zwiększenie wydajności i jakości pracy w zakresie powierzonego obszaru.

Nasze wymagania:

  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym – min. 3 lat,
  • Dobra znajomość środowiska MS-Office,
  • Wykształcenie wyższe techniczne – mile widziane,
  • Sprawne działanie w środowisku produkcyjnym,
  • Zdolności organizacyjne,
  • Kompetencje menedżerskie związane z zarządzaniem zespołem,
  • Dobra komunikacja interpersonalna oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Wysoka motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnej i stabilnej firmie,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

KANDYDAT Z NOWEGO SĄCZA LUB OKOLIC

Aplikację (CV, list motywacyjny) oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji prosimy przesłać w ciągu 14 dni od daty ukazania się ogłoszeniaza pomocą opcji "Aplikuj".

Informujemy, iż w terminie 30 dni od zakończenia procesu rekrutacji aplikacje kandydatów niezaakceptowanych zostaną poddane utylizacji, zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych.

Słowa kluczowe: mistrz zmiany, kierownik zmiany, lider zmiany, shift leader, szef zmiany, menedżer zmiany, produkcja.

Prezentacja firmy

LAMINTEX SP. Z O.O. - producent materiałów dla branży meblarskiej i bu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca BHP / Ochrona środowiska