Wykwalifikowany Auditor IFS cała Polska

DEKRA Certification Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy wykwalifikowanych Auditorów standardu IFS
w obszarach 5, 7, 8

Wymagania

- wykształcenie wyższe kierunkowe
- doświadczenie zawodowe w zakresie żywności / środków żywienia zwierząt / branży spożywczej lub równorzędne / logistyki / transportu

- ukończony kurs na auditora wiodącego (40 h) rejestrowany w IRCA

- pozytywnie zdany egzamin kwalifikacyjny IFS
- predyspozycje do pracy auditora, uczciwość, terminowość, staranność, gotowość do ciągłego doskonalenia.

- znajomość MS Office (Excel, Word).
- umiejętność pracy zespołowej i samodzielnej
- umiejętność szybkiego podejmowania decyzji.
- znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym.
- gotowość do podroży służbowych

Prezentacja firmy

DEKRA Certification jest częścią międzynarodowego koncernu DEKRA SE z si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/01/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości