Wykwalifikowani pracownicy stoczni

Derksen Polska Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska Sp. z o. o (numer certyfikatu 4042), dla swojego Klienta - stoczni w Policach (woj. Zachodniopomorskie) - poszukuje wykwalifikowanych pracowników stoczni:

1) Spawacz 136
2) Kowal
3) Monter kadłubów - sekcyjny i pochylniowy

Oferujemy:
- stawkę od 24 złotych netto/godzina;
- umowę o pracę;
- zatrudnienie bezpośrednio przez stocznię.

Wymagania

- doświadczenie w zawodzie min. 3 lata;
- zaangażowanie, punktualność, odpowiedzialność.

Prezentacja firmy

Derksen Polska jest certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej (nr cert. 40... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy