Opis stanowiska pracy

- praca na uboju (zawieszanie) i wykrawaniu kaczek (wymagana umiejętność pracy na przynajmniej jednym z tych stanowisk)
- praca na szybkiej taśmie
- praca na nożu
- oferta tylko dla doświadczonych drobiarzy

OFERUJEMY:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe + stałe premie
- bezpłatne zakwaterowanie;
- profesjonalną pomoc w wypełnianiu formalności i organizacji wyjazdu;
- opiekę polskiego koordynatora na miejscu
- formalności załatwiamy zdalnie (mail, telefon), nie wymagamy przyjazdu do Poznania

Wymagania

- min. 3 lata doświadczenia w uboju/wykrawaniu drobiu
- sprawne posługiwanie się nożem
- dyspozycyjność do szybkiego wyjazdu
- prawo jazdy i auto do dyspozycji mile widziane-wypłacamy dodatek

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji