Wykrawacz piersi drobiowych w Holandii

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Heijs, zagranica

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od 15 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Miejsce pracy: Heijs

Opis stanowiska pracy :

Praca przy wykrawaniu, trybowaniu mięsa drobiowego

Odrywanie filetów z korpusów

Ręczne docinanie filetów

Oferujemy :

Stawka godzinowa brutto 11.09 Euro

Firmowe zakwaterowanie oraz transport z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy

Pełne ubezpieczenie

Wynagrodzenie zawsze na czas

Zaliczkę po pierwszym przepracowanym tygodniu

Opiekę polskich koordynatorów

Możliwość długotrwałej współpracy

Dodatkowo:

Atrakcyjny pakiet startowy o wartości 120 zł (pościel, karta startowa z numerem holenderskim, słowniczek polsko-holenderski)

Internetowy profil pracownika umożliwiający wgląd i pobranie dokumentów (rozliczeń, pasków wypłat itp.)

Doświadczenia w pracy z nożem na podobnym stanowisku
Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
Dyspozycyjności na dłuższy okres czasu

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.