Wykrawacz kaczek

IPF GROUP S.A.

Bordeaux, zagranica

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

Dla jednego z Naszych klientów poszukujemy pracowników na stanowisko wykrawacz kaczek. Nie wymagamy doświadczenia - istnieje możliwość przyuczenia. Klient zapewnia szkolenie stanowiskowe.

Zakres obowiązków:

- Praca przy rozbiorze kaczek
- Krojenie nożem na taśmie elementów kaczek
- Inne prace na produkcji
- Przestrzeganie zasad BHP

Informacja na temat administratora danych oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się na naszej stronie www pod adresem:

Wymagania

- Dobry stan zdrowia
- Umiejętność pracy na taśmie produkcyjnej
- Praca z nożem

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji