InterKadra Sp. z o.o.
Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Wykrawacz drobiu

Miejsce pracy: Paryż

InterKadra Sp z o.o. jest licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta we Francji poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Lokalizacja: Francja (region Pikardia)
Numer referencyjny: WD/11/16/FR

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :
• ubój, patroszenie, opalanie, rozbiór i przygotowanie drobiu do sprzedaży,
• sprzątanie po pracy ubojni.

• doświadczenie na podobnym stanowisku,
• umiejętność sprawnego posługiwania się odpowiednim sprzętem,
• chęć wyjazdu za granicę na dłuższy okres,
• znajomość języka francuskiego w stopniu podstawowym,
• prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:
• umowa o pracę tymczasową,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• zakwaterowanie na koszt pracodawcy,
• pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem.

KONTAKT:
Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy wysyłać na poniższy adres mailowy
W treści maila prosimy zawrzeć klauzulę:
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn.29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)
Więcej informacji pod naszym numerem telefonu.
Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.