Wykonywanie prac ogrodniczych, brukarskich

Gusti

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnię osobę , mile widziany mężczyzna, może być student do prac ogrodniczych, porządkowych (głównie zakładanie i pielęgnacja ogrodów). Niezbędne prawo jazdy kat. B. Doświadczenie mile widziane.

Osoby zainteresowane proszę o aplikowanie.

Nr tel. 501-221-887

Wymagania

Pracowitość, sumienność, dyspozycyjność, punktualność, prawo jazdy kat.B

Prezentacja firmy

Firma prowadzi działalność w zakresie projektowania, budowania i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta