WYKONCZENIOWKA i BUDOWLANKA - z wlasana dzialaloscia - wysokie stawki

PAV Goerlitz

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Aktualnie Dla niemieckich zleceniodawców poszukujemy stal Budowlanców i do prac wykonczeniowych z właną działalnością gospodarczą.

Do współpracy zapraszamy zarówno osoby prowadzące jednoosobowa działalność polska lub niemiecka Gewerbe a także większe firmy elektryczne.

Praca w różnych rejonach Niemiec
Możliwy start:od zaraz

Wymagania

własną działalność gosp. polską lub niemiecką
doświadczenie w swojej branży

Prezentacja firmy

Już od roku 2011 działamy na niemieckim rynku pracy. Zajmujemy si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
12 000PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie