Wykonawca / Projektant Biżuterii

FEINFEIN

Gliwice,Zabrze, Knurów, Tarnowskie Góry, śląskie

Opis stanowiska pracy

W FEINFEIN z dumą pracujemy dla Klientów polskich i zagranicznych, tworząc nowoczesną, personalizowaną biżuterię i akcesoria męskie ze srebra. Naszym celem jest bycie liderem w kategorii najwyższej jakości, niestandardowych dodatków dla mężczyzn. Tworzymy kameralny, kreatywny zespół, który powiększamy wraz z rozwojem naszej marki.

Miejsce pracy: Gliwice

Nr ref.: 1/2017

Jeżeli chcesz:

  • brać udział w tworzeniu biżuterii z metali szlachetnych;
  • poznać tradycyjne techniki złotniczne wspierane nowoczesną technologią;
  • zdobywać wiedzę i doświadczenie u boku ekspertów;
  • uczestniczyć w tworzeniu nowoczesnego wzornictwa;
  • zdobyć pełnoetatowe, stabilne zatrudnienie w młodej, perspektywicznej firmie;

Przekonaj nas:

  • swoimi predyspozycjami manualnymi i zmysłem estetycznym;
  • dynamiką działania i łatwością nauki;
  • cierpliwością i dokładnością;
  • pomysłowością i bystrością;
  • umiejętnością pracy w zespole.

Chętnie poznamy:

  • Twoje portfolio z zakresu rękodzieła lub innej formy sztuki wizualnej.

Wymagania

Oferujemy zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy. Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia w pokrewnych dziedzinach. Oczekujemy zaangażowania i chęci do nauki ciekawego zawodu.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij do nas swoje CV i list motywacyjny.

Prezentacja firmy

W FEINFEIN z dumą pracujemy dla Klientów polskich i zagranicznych, tworz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Inne, Praca Praca dla studenta, Praca Praktyki / Staż, Praca Praca na produkcji