Opis stanowiska pracy

W związku z możliwością realizacji szkoleń na terenie Szczecina, Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju poszukuje osób zainteresowanych nawiązaniem współpracy i prowadzeniem szkoleń w zakresie doradcy klienta/ sprzedawcy i języka niemieckiego.
Termin realizacji szkoleń: III-IV kwartał 2014
Do zrealizowania będzie 100h w zakresie doradcy klienta/ sprzedawcy oraz 200h w zakresie języka niemieckiego.

Wymagania

- wykształcenie wyższe zbieżne z tematyką szkoleń,
- doświadczenie w przeprowadzeniu w ciągu ostatnich 3 lat min. 6 szkoleń z zakresu

Aplikacje należy przesyłać wraz z wykazem potwierdzającym powyżej przedstawione wymagania.
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wyłącznie wybranymi osobami.
Nie udzielamy odpowiedzi na pytania kierowane za pośrednictwem drogi telefonicznej.

Prezentacja firmy

Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju od 12 lat wpiera Instytucje i Fir... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/09/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia