Wykładowca / Trener - różne szkolenia w całej Polsce

Bałtycka Agencja Rozwoju Regionalnego Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Bałtycka Agencja Rozwoju Regionalnego Sp. z o.o. poszukuje wykładowców/trenerów/szkoleniowców do prowadzenia zajęć na kursach, m.in. z zakresu:
- ABC Przedsiębiorczości
- księgowości
- kadr i płac
- obsługi programów księgowych ( Symfonia, Płatnik i inne)
- kursów zawodowych: kelner, barman, kucharz, opiekunka osób starszych, opiekunka dziecięca, florysta, mechanik, krawcowa, kaletnik, hydraulik, pilarz i inne
- kursów budowlanych, typu: technolog robót wykończeniowych, brukarz, murarz, kafelkarz, stolarz itp.
- kursów językowych: j. angielski, j. niemiecki,
- szkoleś komputerowych: obsługa pakietu MS Word, programy graficzne, ECDL
- aktywizacji zawodowej
- szkoleń z zakresu równości szans kobiet i mężczyzn, stereotypów płci
- prowadzenie szkoleń i warsztatów z zakresu agresji i autoagresji mieszkańców DPS, metod pracy nad osobami starszymi, praca z rodzinami dotkniętymi przemocą,
- terapia z osobami niepełnosprawnymi
- Coaching
- trening umiejętności społecznych
Potrzebni są również superwizerzy i psychoterapeuci.

Obszar naszych szkoleń obejmuje całą Polskę.

Wymagania

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze skanami dyplomów ukończenia szkół/ szkoleń na adres mailowy dostępny na naszej stronie internetowej.

Uwaga! W temacie prosimy wpisać: imię i nazwisko/ Województwo w którym chce się prowadzić zajęcia (można kilka),/ogólny zarys tematyki
Przykład: Jan Kowalski / pomorskie, kujawsko-pomorskie / psychologia, aktywizacja zawodowa

Prezentacja firmy

Bałtycka Agencja Rozwoju Regionalnego Sp. z o.o. jest firmą szkoleniowo ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/05/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
500
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia