Wykładowca prowadzący warsztaty komunikacji interpersonalnej - Wrocław, Oleśnica, Góra, Lubań, Brze

Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju, w związku z realizacją warsztatów z zakresu komunikacji interpersonalnej dla młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej na terenie województwa dolnośląskiego poszukuje wykładowców zainteresowanych podjęciem współpracy w zakresie prowadzenia w. wym. warsztatów.
Warsztaty będą realizowane na terenie różnych powiatów w szkołach z województwa dolnośląskiego.
Jest to cykl 17nastu spotkań z których każde trwa 5 godzin lekcyjnych i realizowanie będzie w przedziale godzinowym 8:00 -16:00 .
Stawka zapisana w projekcie to 250,00 zł brutto za jedno zrealizowane spotkanie (5 godzin lekcyjnych )

Poniżej podaje dokładne terminy realizacji warsztatów:
Bielawa-8.04
Brzeg Dolny-10.04
Wisznia Mała-14.04
Chocianów-15.04
Chocianów-16.04
Nowogrodziec-23.04
Lubań-29.04
Oleśnica-8.05
Kudowa Zdrój-13.05
Świebodzice-14.05
Żarów-15.05
Radwanice-21.05
Góra-27.05
Bolesławiec-29.05
Pieszyce-9.06
Bielawa-10.06
Jaworzyna Śląska-24.06

Wymagania

-wykształcenie wyższe magisterskie
- min. roczne doświadczenie zawodowe, w ramach którego zrealizowano min. 60 godzin w zakresie komunikacji interpersonalnej

Prezentacja firmy

Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju od 12 lat wpiera Instytucje i Fir... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia