Wykładowca prowadzący warsztaty aktywnego poszukiwania pracy

Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju

Grudziądz, Świecie, Chełmno, Wąbrzeźno, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

W związku z możliwością realizacji warsztatów aktywnego poszukiwania pracy na terenie Grudziądza, Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju poszukuje wykładowców zainteresowanych nawiązaniem współpracy i prowadzeniem zajęć w wyżej wskazanym zakresie.
Zajęcia będą skierowane zarówno do osób nieaktywnych zawodowo.
Szkolenia realizowane będą do 30 listopada 2014 roku w dni robocze.

Wymagania

- wykształcenie wyższe
- udokumentowane co najmniej 5 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku doradcy zawodowego LUB pośrednika pracy
- doświadczenie w przeprowadzeniu min. 2 szkoleń dla grup szkoleniowych co najmniej 5 - osobowych, przeprowadzonych w ciągu trzech ostatnich lat w zakresie tematycznym odpowiadającym warsztatom aktywnego poszukiwania pracy
- uprawnienia pedagogiczne

Aplikacje należy przesyłać wraz z wykazem potwierdzającym spełnianie określonych wymagań.
Informujemy, iż zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wyłącznie wybranymi osobami.
Odnośnie prowadzonej przez nas rekrutacji nie udzielamy odpowiedzi na pytania kierowane za pośrednictwem drogi telefonicznej.

Prezentacja firmy

Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju od 12 lat wpiera Instytucje i Fir... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/07/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia