Opis stanowiska pracy

Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju, w związku z możliwością realizacji szkoleń w zakresie prawa pracy na terenie Grudziądza, poszukuje wykładowców zainteresowanych podjęciem współpracy.

Tematyka zajęć:
1.Przedmiot, źródła i zasady prawa pracy
2.Nawiązanie stosunku pracy,
3.Rodzaje umów o pracę
4.Prawa i obowiązki pracowników
5.Prawa i obowiązku pracodawcy
6.Czas pracy, urlopy i wynagrodzenia za pracę
7.Rozstrzyganie sporów ze stosunku pracy
8.Ochrona pracy
9.Rozwiązanie stosunku pracy
10. Podstawowe zasady bhp w zakładzie pracy.

Termin realizacji szkoleń: październik - 15 grudnia 2015.
Wymiar jednego szkolenia: 8 godzin realizowanych w ciągu 1 dnia
Ilość grup szkoleniowych do zrealizowania: minimum 17 maksymalnie 67
Dokładny harmonogram spotkań będzie ustalany na bieżąco i jest on do uzgodnienia.

Wymagania

POSZUKUJEMY 4 OSÓB SPEŁNIAJĄCYCH NASTĘPUJĄCE WYMAGANIA:
- wykształcenie wyższe na kierunku administracja LUB
- wykształcenie wyższe i studia podyplomowe w zakresie prawa pracy ORAZ
- uprawnienia pedagogiczne,
- mile widziane doświadczenie w realizacji szkoleń z zakresu prawa pracy.

Prezentacja firmy

Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju od 12 lat wpiera Instytucje i Fir... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Administracja Publiczna, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Inne