Opis stanowiska pracy

Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju w związku z realizacją form doskonalenia nauczycieli i sieci współpracy na terenie powiatu iławskiego (woj. warmińsko-mazurskie) poszukuje wykładowców zainteresowanych podjęciem współpracy w zakresie prowadzenia poniżej wymienionych szkoleń.
Termin realizacji projektu to styczeń 2015 - czerwiec 2015.
Dokładny harmonogram spotkań będzie ustalany na bieżąco.

Oferty doskonalenia są zgodne z tematyką określoną przez Ośrodek Rozwoju Tematyka form, które są przedmiotem zamówienia:
– Wykorzystanie EWD w ewaluacji wewnętrznej szkoły.
− Jak i po co prowadzić ewaluację wewnętrzną?
− Rodzice są partnerami szkoły.
− Techniki uczenia się i metody motywujące do nauki.
− Jak pomóc uczniowi osiągnąć sukces edukacyjny?
− Uczeń - aktywny uczestnik procesu uczenia się.
− Postawy uczniowskie. Jak je kształtować?
− Praca z uczniem zdolnym.
− Praca z uczniem ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.
− Praca z uczniem młodszym.
− Ocenianie kształtujące.
− Oferta edukacyjna drogą do właściwej realizacji podstawy programowej.
− Nauczyciel 45+
− Wspieranie pracy wychowawców klas – bezpieczna szkoła.
− Współpraca nauczycieli w prowadzeniu procesów edukacyjnych.

Tematyka sieci współpracy, które są przedmiotem zamówienia:
− Jak rozwijać twórcze myślenie uczniów.
− Jak sobie radzić ze szkolną absencją – bezpieczeństwo w szkole.
− Pozapedagogiczne obowiązki dyrektora szkoły.
− Skuteczne sposoby zachęcania uczniów do czytania.

Wymagania

- wykształcenie wyższe II stopnia,
- przygotowanie merytoryczne (kierunek studiów, studia podyplomowe lub minimum 1 kurs/szkolenie) odpowiadające zakresowi tematów który będzie realizowany,
- doświadczenie w prowadzeniu zajęć edukacyjnych lub szkoleniowych dla nauczycieli – min. 30 godzin dydaktycznych,
- ukończony kurs i/lub studia przygotowujące do pracy trenera, lub edukatora, lub tutora, lub coacha, lub moderatora, lub lidera przedsięwzięć edukacyjnych, lub certyfikat trenerski

Uprzejmie prosimy aplikować poprzez przesłanie aktualnego CV wraz z informacjami umożliwiającymi weryfikację wyżej wymienionych wymagań.

Prezentacja firmy

Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju od 12 lat wpiera Instytucje i Fir... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/01/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia