Opis stanowiska pracy

W związku z możliwością realizacji form doskonalenie nauczycieli i dyrektorów z terenu powiatu bolesławieckiego w następującej tematyce:
1) Budowa koncepcji pracy szkoły.
2) Ocenianie kształtujące.
3) Jak pomóc uczniowi osiągnąć sukces edukacyjny ?
4) Techniki uczenia się i metody motywujące do nauki.
5) Wspieranie pracy wychowawców klas – bezpieczna szkoła.
6) Praca z uczniem ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.
7) Efektywna organizacja pracy zespołów nauczycielskich.
8) Współpraca nauczycieli w prowadzeniu procesów edukacyjnych.
9) Jak i po co prowadzić ewaluacje wewnętrzną ?
10) Praca z uczniem młodszym.
11) Praca z uczniem zdolnym.
12) Projekty edukacyjne w szkole.

Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju poszukuje osób zainteresowanych nawiązaniem współpracy i prowadzeniem form w wyżej wymienionej tematyce. Zajęcia będą realizowane do końca roku szkolnego 2014 / 2015.

Wymagania

- wykształcenie wyższe II stopnia,
- doświadczenie w pracy jako trener/ekspert/konsultant w zakresie prowadzenia form szkoleniowych zgodnych tematycznie z formą, o prowadzenie której ubiega się wykładowca, trwających nie mniej niż 4 godziny szkoleniowe, tj. w ostatnich 3 latach przeprowadzonych co najmniej 100 godzin takich szkoleń

Prezentacja firmy

Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju od 12 lat wpiera Instytucje i Fir... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia