Opis stanowiska pracy

Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju, w związku z budowaniem bazy szkoleniowców oraz możliwością realizacji szkoleń w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy, poszukuje ekspertów zainteresowanych nawiązaniem współpracy.

Wymagania

- wykształcenie wyższe o kierunku lub specjalności w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy albo ukończone studia podyplomowe z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy,
- doświadczenie w w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy
- mile widziane doświadczenie w w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy w branży budowlanej

Prezentacja firmy

Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju od 12 lat wpiera Instytucje i Fir... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia