Wykładowca na kursach "obsługa wózków widłowych" Świdnica, Wałbrzych, Dzierżoniów; Ząbkowice Śląskie

Ośrodek Szkolenia Zawodowego i Kierowców Luz

Dzierżoniów, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma szkoleniowa w związku z realizacją projektu na terenie województwa dolnośląskiego poszukuję osób do prowadzenia zajęć teoretycznych i praktycznych na kursach z zakresu obsługi wózków jezdniowych (widłowych) na terenie:
- Wałbrzych;
- Dzierżoniów;
- Świdnica;
- Ząbkowice Śląskie;
- Kłodzko;
- Żarów;
- Kamienna Góra;

Wymagania

Wymagania
wykształcenie m.in. średnie techniczne (mile widziane wyższe);
- posiadanie uprawnień do obsługi wózków jezdniowych
- dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień dla Instruktorów praktycznej nauki jazdy wózkami jezdniowymi wystawiony przez Akademię UDT lub ODK Mysłowic

Prezentacja firmy

Ośrodek Szkolenia Zawodowego i Kierowców \\\"LUZ\\\" zajmuję się prowadz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia