Opis stanowiska pracy

Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju w związku z możliwością realizacji form doskonalenia nauczycieli na terenie powiatu chrzanowskiego poszukuje wykładowców/trenerów do prowadzenia zajęć z w. wym. zakresu

W ramach projektu do zrealizowania są następujące formy doskonalenia:
1. Postawy uczniowskie. Jak je kształtować?
2. Wspieranie pracy wychowawców klas - bezpieczna szkoła
3. Rodzice są partnerami przedszkola
4. Jak pomóc uczniowi osiągnąć sukces edukacyjny?
5. Techniki uczenia się i metody motywujące do nauki
6. Uczeń - aktywny uczestnik procesu uczenia się
7. Współpraca nauczycieli w prowadzeniu procesów edukacyjnych
8. Ocenianie kształtujące
9. Praca z uczniem młodszym
10. Praca z uczniem o specjalnych potrzebach edukacyjnych

Wszystkie zajęcia muszą odbyć się w terminie do 31.03.2015
Zajęcia będą realizowane w godzinach 14:00 do maksymalnie godz. 19:00.

Wymagania

- wykształcenie wyższe magisterskie II stopnia,
- ukończony kurs lub studia odpowiadające zakresowy tematycznemu oferty, którą będzie prowadził wykładowca,
- ukończone kurs lub studia przygotowujące do pracy mentora/trenera/edukatora/moderatora/coacha/lidera przedsięwzięć edukacyjnych LUB pełnienie funkcji doradcy metodycznego/nauczyciela konsultanta przez okres 3 lat,
- doświadczenie w pracy z grupą osób dorosłych tj. prowadzenie różnych form pracy z nauczycielami w wymiarze nie mniejszym niż 40 godzin

Prezentacja firmy

Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju od 12 lat wpiera Instytucje i Fir... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/02/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia