Wykładanie towaru zmiany nocne- Piła ul. Wyspiańskiego

Jobman Group Sp. z o.o.

Piła, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, poszukuje osób chętnych do podjęcia pacy na stanowisku:

PRACOWNIK HALI -PRACA CZASOWA
Lokalizacja: Piła

Obowiązki:
Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykładanie towaru i inne prace porządkowe w sklepie.

Oferujemy:
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia
- umowę zlecenie
- praca również dla osób uczących się/studiujących

APLIKACJE POWINNY ZAWIERAĆ KLAUZULĘ:
„WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH ZAWARTYCH W APLIKACJI DLA POTRZEB NIEZBĘDNYCH DO REALIZACJI REKRUTACJI ZGODNIE Z USTAWĄ Z DNIA 29 SIERPNIA 1997R O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH (DZ.U. Z 2002R NR 101 POZ. 926 Z PÓŹN. ZM)”.

Wymagania

- aktualna książeczka sanepidowska (warunek konieczny)
- sumienność
- chęć do pracy
- umiejętność pracy w zespole
- dyspozycyjność od zaraz

Prezentacja firmy

Jobman Group Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia wpisana do rejestr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/12/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne