Wykładanie towaru Warszawa

ISSP Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej ISSP, nr rej. 505 na zlecenie swojego klienta - sieci marketów, poszukuje osób chętnych do pracy przy wykładaniu towarów w markecie spożywczym na terenie Warszawy ul. Puławska.
Oferujemy:
- pracę od zaraz
- umowę zlecenie / o dzieło
- stawka 11 zł brutto/godzina
- praca w tygodniu oraz w weekendy
- możliwość stałej współpracy w pracach czasowych

Wymagania:
- aktualna książeczka z badaniami sanepidowskimi
- ukończone 18 lat
- rzetelność
- dyspozycyjność

Zgłoszenia wraz z numerem telefonu proszę przesyłać online przez stronę infopraca.pl

Wymagania

aktualna książeczka sanepidu

Prezentacja firmy

ISSP posiada bogate doświadczenie we współpracy z dużymi firmami ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/04/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne