wykładanie towaru w markecie

Randstad Polska Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta, sieci marketów z branży spożywczej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 25316
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Bydgoszcz

Zakres obowiązków:
  • wypakowywanie, układanie towarów na półkach
  • przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych
  • współpraca w ramach innych zadań wynikających z potrzeb sklepu
  • prace porządkowe

Oczekiwania:
  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • sumienność i zaangażowanie
  • dobra kondycja fizyczna
  • chęć do pracy w godzinach 22 -6

Oferta:
  • umowa o pracę tymczasową
  • praca w godzinach nocnych
  • atrakcyjne i przejrzyste warunki wynagrodzenia
  • praca w miłej i przyjaznej atmosferze

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)