Wykładanie towaru w markecie - Wrocław

Beetsma Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Beetsma oferuje usługi w formie pracy tymczasowej, rekrutacji jak również outsourcingu personalnego poprzez sieć swoich regionalnych oddziałów na terenie całej Polski. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia 5169.

Obecnie dla swojego Klienta, ogólnopolskiej sieci marketów, poszukujemy osób, które podejmą się pracy na stanowisku:

PRACOWNIK WYKŁADANIA TOWARU

Miejsce pracy w różnych lokalizacjach Wrocławia: ul. Legnicka, Długa, Paprotna, Kiełczowska.

Szukasz Szukasz dobrze płatnej i pewnej pracy? Potrzebujesz zatrudnienia od zaraz? Jeżeli tak, to koniecznie zgłoś się do nas! Nie zwlekaj! Sam wybierz dogodne miejsce pracy!

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- wykładanie towaru na różnych Działach w markecie: Sport, Zabawki, Chemia, Kosmetyki,
- dbanie o prawidłową ekspozycję towaru,
- uzupełnianie na bieżąco brakującego asortymentu.

Wymagania

- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
- dyspozycyjność min. 4 razy w tygodniu w g. 6-14, 14-22, 22-06,
- gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

W zamian zapewniamy:
- stałe zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej,
- elastyczny grafik dostosowany do Ciebie,
- szkolenie przygotowujące do pełnienia obowiązków,
- miłą atmosferę pracy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926)."

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomiast na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Inne, Praca Praca dla studenta, Praca Logistyka