Wykładanie towaru w markecie! Sokółka

Leader Service International S.A.

Sokółka, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Leader Service International S.A. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego posiadająca certyfikat o numerze rejestru 6451, dla naszego klienta, jednej z największych sieci hipermarketów w Polsce poszukujemy kandydatów:

Wykładanie towaru – czynności pomocnicze w marketach/ na magazynie

Miasto: Sokółka

Zadania:

• wykładanie towaru na półki
• dbanie o ekspozycje
• kontrolowanie przydzielonych regałów z towarem
• sprawdzanie aktualności fiszek oraz terminów przydatności do spożycia produktów
• czynności porządkowe

Wymagania

• posiadanie aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej
• mile widziane status ucznia/studenta
• mile widziane doświadczenie
• ukńczony 18 rok życia

Oferujemy:
• elastyczne godziny,
• zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej
• stawkę godzinową

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leader Service International S. A. dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883).

Prezentacja firmy

Leader Service International S.A. to agencja pracy tymczasowej i d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/02/2013
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne