Wykładanie towaru w godzinach 5-13 / 6-13

FallWork Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

Miejsce pracy: Starołęka

OFERUJEMY:
-pracę od zaraz;
-wynagrodzenie W KAŻDY PIĄTEK
-praca w godzinach porannych : 5-13,6-14
-stawka godzinowa
-umowę zlecenie na początek z możliwością przejścia na umowę o pracę bezpośrednio z firmą;
-możliwość zdobycia doświadczenia
-atrakcyjne miejsce pracy pełne nowych wyzwań;
-proste obowiązki
-praca dorywcza kilka razy w tygodniu, bądź na stałe każdego dnia

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
-wykładanie towaru z kartonów na półki
-sprawdzanie dat ważności

WYMAGANIA:
- mile widziane Panie jak i Panowie
- aktualne badania do celów sanitarno epidemiologicznych (wymagamy wyłącznie orzeczenia, nie książeczki)

TEL LUB SMS: TOWAROWANIE STAROŁĘKA
NA: 884-007-203

->Ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy również osobiście w godz. 9-17 od pon do pt ul.Towarowa 35, piętro 5. Budynek DELTA.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".Agencja Pracy Fallwork 6231