Wykładanie towaru w godz. 22-6 - Tygodniowa wypłata - Tarnowo Podgórne

FallWork Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

Agencja Pracy Tymczasowej FallWork wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231 poszukuje osób chętnych dla swojego Klienta, świadczącego usługi z zakresu handlu do wykładania towaru w Hipermarkecie .
Lokalizacja: Poznań – Tarnowo Podgórne - Swadzim

OFERUJEMY:
- Pracę na nockach 22-6
- Zatrudnienie od zaraz
- Wynagrodzenie godzinowe
- Wypłata co tydzień
- Możliwość zwrotu części kosztów wyrobienia książeczki sanepidu

ZADANIA:
- Wykładanie towaru z powrotem na półki
- Opróżnianie magazynu z towaru

Osoby chętne prosimy o przesyłanie swoich aplikacji za pośrednictwem portalu lub kontakt 883-088-633

WYMAGANIA:
- Aktualna ks. sanepid
- Dyspozycyjność kilka razy w ciągu miesiąca