Wykładanie towaru/prace pomocnicze - Ścinawa

ITC Grupa - Polski HR

Ścinawa, dolnośląskie

Grupa ITC to zespół firm świadczących kompleksowe usługi z zakresu Human Resources.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Ścinawa

Agencja Pracy Tymczasowej ITC POLSKA Sp. Z o.o, nr certyfikatu 5583, poszukuje osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku pomocnik pomocniczy do wykładania towaru w jednym z marketów na terenie miasta Ścinawa.

 Obowiązki :

  • towarowanie regałów na hali sklepu,
  • wykładanie towaru i porzadkowanie go na półkach.

Oferujemy :

  • umowę zlecenie
  • praca tymczasowa
  • praca od zaraz
  • możliwość wypracowania większej ilości godzin
  • praca na dłuższy okres.

Wymagania :

  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna- pełnoletność,
  • możliwość do pracy od zaraz,
  • odpowiedzialność,
  • dyspozycyjność.