Wykładanie towaru (odzież) – Centrum – 17 zł brutto/h

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:
• Umowa zlecenie
• Wynagrodzenie: 17 zł brutto/h
• Praca z niedzieli na poniedziałek w godzinach 22-6 oraz ze środy na czwartek 23-7

Zakres zadań:
• Wniesienie pudełek z zewnątrz do sklepu
• Wypakowywanie odzieży z pudełek
• Klipsowanie, wieszakowanie
• Rozmieszczenie odzieży na sklepie według wytycznych

• Lokalizacja: CH Arkadia lub Złote Tarasy

Numer referencyjny: ARR/WA2/12/2018/VS
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.