Wykładanie towaru na hali - Częstochowa

Jobman Group Sp. z o.o.

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Biuro Promo Sp. z o.o. - właściciel marki Jobman - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, dla swojego klienta poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

PRACOWNIK HALI - oferta pracy tymczasowej

Obowiązki:
wykładanie towaru
dbałość o ekspozycję towaru

Co oferujemy:
umowa zlecenie
możliwość podjęcia stałej współpracy
możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,

Wymagania

łatwość nawiązywania kontaktu
takt, uprzejmość
dbałość o czystość w miejscu pracy
umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,
komunikatywność i odpowiedzialność,
mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu w wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Jobman Group Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia wpisana do rejestr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/12/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie