Wykładanie towaru / Merchandisier

OTTO Work Force

Kraków, małopolskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Kraków

OTTO Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Numer referencyjny: JBZmerch/08/14

Branża: handel detaliczny

Region: Małopolskie

OBOWIĄZKI:
- wykładanie towaru na półki sklepowe
- dbanie o pozytywny wizerunek ekspozycji towarów
- zapewnianie stałej dostępności danego produktu
- dbanie o czystość stoiska sprzedażowego

WYMAGANIA:
- dyspozycyjność i elastyczność
- komunikatywność
- silna motywacja do pracy i zaangażowanie
- doświadczenie w pracy merchandisera będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:
- atrakcyjne stawki godzinowe
- umowę zlecenie
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- odpowiednie narzędzia pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.