WYkładanie towaru Lubuskie: Świebodzin, Zielona Góra, Sulęcin, Sulechów, Żary, Żagań, Lubsko, Kożuch

Sanpro Job Service Sp. z o.o.

Zielona Góra, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Sanpro Job Service Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr wpisu do KRAZ 2360) - dla swojego Klienta poszukuje osób do wykonywania czynności związanych z:

Wykładaniem towaru

Miejsce wykonywania czynności: do wyboru Łężyca, Zielona Góra, Żary, Żagań, Świebodzin, Kożuchów, Lubsko, Nowogród Bobrzański, Krosno Odrzańskie, Witnica, Kostrzyn nad Odrą, Rzepin, Ośno lubuskie, Słubice, Sulechów, Sulęcin

Zakres czynności:
- wykładanie towaru
- czynności kasjerskie
- sprzedaż towaru
- czynności porządkowe

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy cywilno-prawnej
- możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
- stawka 8,93 zł brutto za h

Jest to oferta pracy tymczasowej.

Wymagania

Wymagania:
- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
- wykształcenie min. zawodowe
- chęci do wykonywania czynności

Prezentacja firmy

Impel HR Service Sp. z o.o. działa na rynku polskim w ramach Grup... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
8,93PLN - 8,93PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie