Wykładanie towaru, elastyczny grafik (12-14 zł/godz)

EuropaJOB Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Wykładanie towaru, Bielany Wrocławskie

Obowiązki:
- wykładanie i porządkowanie towaru przed inwentaryzacją,

Oferujemy:
- zlecenia w godzinach dziennych od pon do pt (możliwość wyboru dni pracy)
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
- możliwość podjęcia dłuższej współpracy,

Wymagania

- dyspozycyjność między 03.10.2016 r. – 15.10.2016 r.
- doświadczenie nie jest wymagane, ale będzie dodatkowym atutem,
- mile widziany status ucznia/studenta

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV.

W CV proszę umieścić następującą klauzulę : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Prezentacja firmy

EuropaJOB jest młodą i dynamicznie rozwijającą się agencją zatrudnienia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/10/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
13PLN - 14PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
Uznaniowe
Branża / kategoria:
Praca Inne