Wykładanie towaru - Częstochowa

InterKadra Sp. z o.o.

Częstochowa, śląskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Częstochowa

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Pracownika hali marketu - wykładanie towaru

Lokalizacja: Częstochowa
Miejsce pracy: Tesco ul. Pułaskiego

Obowiązki:
• Wykładanie towaru

Wymagania:
• Aktualna książeczka sanepidowska
• Dyspozycyjność w godz.22-6

Wybranym kandydatom oferujemy:
• Umowę o dzieło podpisywaną z InterKadra
• Elastyczny grafik pracy
• Stawkę godzinową 7zł brutto

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.