Wykładanie towaru - cała WARSZAWA i okolice

OTTO Work Force

Warszawa, mazowieckie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Warszawa

Aktualnie poszukujemy dla swojego klienta - znanej sieci handlowej pracowników na stanowisko:

Pracownik do wykładania towaru

Miejsce pracy w wybranej lokalizacji: Warszawa (Bielany, Żoliborz, Targówek, Bemowo, Praga-Północ, Białołęka, Wola);Wołomin; Ząbki; Latchorzew; Kobyłka.

Zakres obowiązków:

  •  wykładanie towaru
  • dbałość o prawidłową ekspozycję produktów

  • utrzymanie porządku w sklepie

Wymagania:

  • książeczka SANEPID
  • dyspozycyjność do pracy

Oferujemy:

  •  umowę zlecenie
  • atrakcyjne wynagrodzenie 19,64 zł/h brutto

  • pracę w systemie zmianowym w godzinach: 7:00 - 22:00

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV w odpowiedzi na to ogłoszenie, lub o kontakt telefoniczny: 797185994

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.